تبلیغات
!!!چی بودیم... چی شدیم - 224. بخت اگه بخت بود... خیالمون تخت بود!!!!!چی بودیم... چی شدیم

...Follow your dreams...

خدا هیج پدر و مادری رو مریض نکنه! شاید آدم از لحاظ جسمی چیزیش نشه اما از لحاظ روحی داغون میشه!! امروز مامان و بابام هردوشون باهم مریض شده بودن (فورانه عشق و علاقه!!) خداروشکر الان بابام بهتره مامانم یکم درد داره که ایشاا... اونم به زودی خوب میشه! حالا من توی این حال داغونم حوصله نداشتم برم سمت گوشیم، دیدم یه پیام دارم با این مضمون:


http://s7.picofile.com/file/8266394218/Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%B0%DB%B9_%DB%B0%DB%B5_%DB%B2%DB%B1_%DB%B1%DB%B8_%DB%B4%DB%B4.png

با خودم گفتم خدایا یعنی کدوم رفیقه بامراممه که به یادمه و یهویی خواسته با احوال پرسیش حالمو خوب کنه! کلی ذوق کرده بودم و تمام دوستام یه لحظه اومدن جلوی چشمم، حتی دوستای مهدکودکم که یادم نمیان!!! با خودم گفتم هر کدوم از دوستام باشه میفهمم که بهترین رفیقه و تا آخر عمرم تو دستم نگهش میدارم!! چشمامو بستم و زدم روی پیام که باز شه!!


http://s7.picofile.com/file/8266394200/%D8%A7%D8%B3.png

بله دیگه... هیچکس تنها نیست!!! از دار دنیا همین اپراتورها برا من میمونن و لاغیر، همونطور که گفتم تا آخر عمرم این اپراتورها رو تو دستم نگه خواهم داشت!! اینم شانسه منه دیگه...

+ توجهتون رو به عنوان جلب میکنم... توی یه فیلمی که اسمش یادم نمیاد اولین بار این جمله رو از زبان علیرضا خمسه شنیدم!! چنان به دلم نشسته که بعیده از یادم بره!!
طبقه بندی: خاطرات، اتفاقات، توضیحات، حرف های جدید، حرف های قدیمی، 
[ دوشنبه 15 شهریور 1395 ] [ 09:06 ب.ظ ] [ زهرا بانو ] چیزی میگی بگو؟!      قالب ساز آنلاین